Apie mus

2016 metais birželio mėnesį privačia iniaciatyva buvo įkurtas Alytaus apskrities vyrų krizių centras. Jo steigėjas ir vadovas Virginijus Tamulionis. Šį centrą Virginijui įkurti kilo tada, kada pats asmeniškai susidūrė su iškilusiais Jo gyvenime sunkumais ir  buvo nukreiptas į Alytaus moterų krizių centrą. Ten vyko mokymai tėvams, vieniems auginantiems nepilnamečius vaikus. Kaip pats sako ateidavo tik vienos moterys, tad kartais jausdavosi nejaukiai vien todėl, kad buvo tik vienas vyras jame ir pagalvojo, kodėl gi negalėtų toks centras būti ir vyrams.

Visus 5 metus Virginijus šią idėją nešiojosi savyje kol pagaliau vieną dieną ji gimė popieriuje oficialiai. Išgyventi sunkumai ir patirtos krizės jį tik užgrūdino ir tai atsirado didelis noras padėti kitiems vyrams susiduriantiems su panašiais sunkumais, skyrybomis, netektemis ir priklausomybėmis.

Misija
Padėti krizinėse situacijose atsidūrusiems vyrams ir jų šeimos nariams.
Vizija
Kad būtume ta vieta, kur kiekvienas vyras susidūręs su vienokiais ar kitokiais gyvenimiškais sunkumais bei  patyręs emocinę, psichologinę ar dvasinę krizę mūsų centre rastų paguodą, supratimą, paskatinimą, tikėjimą, viltį ir meilę, nes padėdamas kitiems visada padedi ir pats sau. Mes esame tam nes Tu esi !!!
Įstaigos veiklos tikslai

Teikia kompleksinę pagalbą vyrams ir jų šeimos nariams;

Dirba (teikia pagalbą) šeimos gerovės srityje;

Porų konsultavimas įveikiant šeimyninę krizę;

Dirba (teikia pagalbą) žmogaus teisių gynimo srityje;

Dirba (teikia pagalbą) mažinant smurto artimoje aplinkoje;

Konsultuojame turinčius įvairias priklausomybes bei jų artimuosius;

Pirmoji pagalba savižudybės atveju.

 

Gyvenimo sunkumus aš laikau Dovana, o ne kaip „nuopelną” už kažką padaryto blogo. Mes esame stiprūs tiek, kiek sau leidžiame tokiais būti. Savo kelyje aš patyriau daug skausmo ir kančių, bet taip pat patyriau ką reiškia viltis, tikėjimas ir meilė ir kokią didelę  galią jie turi. Vėliau supratau, kad mano patirtis turi misiją, tai yra mano Gyvenimo Misija, kuo aš turiu dalintis su kitais, patiriančiais tuos pačius sunkumus.

                                                       Alytaus apskrities vyrų krizių centro direktorius Virginijus Tamulionis